Pirms nedēļas amerikāņu popzvaigzne ieradās ar viesizrādēm Austrālijā. Koncerta laikā Brisbenā viņa pēkšņi pārtrauca koncertu. Iemesls tam – plakāts fanu pūlī. Tas tika izrauts no meitenes rokām un pienests tuvāk skatuvei, lai dziedātāja to varētu izlasīt, raksta dzīvesstila portāls amizanti.lv.
„Mani sauc Lia, man ir 14 gadi. Pagājušajā mēnesī es zaudēju savu mīļo māmiņu. Es ļoti vēlos, lai jūs mani apskautu. Lūdzu!” – bija rakstīts uz plakāta.
Aizkustinātā Pink devās zālē pie meitenes un apskāva viņu. Lia sāka raudāt un ilgi nespēja nomierināties.
„Neraudi, tu esi tik jauka! Viss būs labi!” – meiteni atbalstīja dziedātāja. Tad viņa atstāja Liai autogrāfu un abas kopā nofotografējās.
Kopā ar Liu uz koncertu bija atnākusi viņas tante Katrīna. Viņa pastāstīja, ka biļetes meitene pirkusi kopā ar savu mammu Debiju, kurai ļoti patikušas Pink dziesmas. Mēnesi pirms koncerta Debija mirusi. Lai palīdzētu meitenei tikt galā ar zaudējumu, viņas tante uzrakstījusi plakātu ar lūgumu popzvaigznei.
Dziedātājas rīcību silti atbalstījuši fani. Pēc Lias tantes teiktā, Pink atbalsts ir palīdzējis viņas māsas meitai: pirmo reizi pēc ilga laika viņa jutusies laimīga.
Pink pati ir divu bērniņu mamma, un droši vien tāpēc nelaimīgās meitenes lūgums viņu ir tā aizkustinājis.
Lasi arī: Tikai tu esi atbildīgs par savu dzīvi: 10 karmas likumi laimīgai dzīvei
Atgriezusies uz skatuves, viņa palūdza skatītājiem, lai tie piezvana savām mātēm. Mūsuprāt, Pink ir ne tikai talantīga dziedātāja, bet arī ļoti jauks cilvēks.
Šķir otru lapu, ja gribi apskatīt video no koncerta
Tevi noteikti interesēs
- Pēc trim Latvijā pavadītiem gadiem japānis atgriezās dzimtenē, bet tur viņam viss pēkšņi šķita dīvains – atklāj kāpēc
- Kā es uzzināju īsto vistas kotlešu noslēpumu no vīramātes – tagad gatavoju tikai šādi
- Rīdzinieks pārcēlās uz nomaļu, sen aizmirstu ciematiņu Latvijas dziļākajos laukos un pamatīgi to nožēloja: stāstu kāpēc
- Kāpēc eiropieši nekad nevēdina savas mājas, pat ja tajās ir ļoti smacīgs gaiss: naudas taupīšanai ar to nav nekāda sakara
- Primadonna Alla Pugačova un viņas vīrs Maksims Galkins atkal pārceļas: iegādājušies vēl vienu jaunu villu – zināms, kur viņi tagad dzīvos
- “Tu taču visu dienu mājās sēdi!”: uzskata mana vīramāte un biju spiesta “skaidroties”, kāpēc katru dienu nevāru Edgaram boršču










